Maybelline Tattoo Brow semi-permanentní gelová barva na obočí 4,6 g 25 Chocolate

Kosmetika

Značka: MAYBELLINE
Barva na obočí Maybelline Tattoo Brow se snadno nanáší a vydrží až 3 dny. Užijte si obočí tak krásné a precizní, jako ze salonu krásy!
*Sleva 100 Kč při nákupu nad 399 Kč *Při nákupu produktů značek Loréal Paris nebo Maybelline nad 399 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
239

O produktu

50126926

Krásné obočí jako ze salonu krásy? Můžete ho mít díky barvě na obočí Maybelline Tattoo Brow. Barva se snadno nanáší a díky inovativní technologii vytváří unikátní efekt, který vydrží až 3 dny. Tužka na obočí Maybelline vyplní a dobarví Vaše obočí a zanechá vzhled vašeho obličeje mladší a výraznější. Jednoduchým způsobem Vám tužka na obočí pomůže vytvořit dokonale tvarované a plné obočí. Vaše obočí zvýrazní a podtrhne jeho přirozenou krásu a barvu. Obočí zůstane upravené a tónované. Barva je voděodolná a během tří dnů postupně, pomalu a rovnoměrně vybledne.

Výsledek:

  • dokonale tvarované, plné a přirozeně tónované obočí
  • barva je voděodolná a vydrží až 3 dny
  • jedinečný efekt jako ze salonu krásy

Použití

Pomocí aplikátoru naneste gel na suché a čisté obočí, a to do požadovaného tvaru. Vyplňte všechny mezery pro hustý a bohatý vzhled. Nedostatky odstraňte vatovou tyčinkou s odličovačem. Nechte zaschnout alespoň 20 minut. Po zaschnutí gel opatrně sloupněte z obočí. Pro dosažení dlouhotrvajícího efektu až po 3 dny nechejte gel působit 2 hodiny. Pro zachování barvy po co nejdelší čas se v oblasti obočí vyhýbejte odličovačům s alkoholem nebo určeným pro voděodolný make-up.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.