Medela Mini Electric elektrická odsávačka

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Bezdrátová odsávačka mléka Mini Electric od společnosti Medela  pomůže maminkám pohodlně a bezbolestně získávat mléko pro své miminko.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50068818

Pro příležitostné denní odsávání mateřského mléka vytvořila společnost Medela pro všechny maminky praktickou malou odsávačku Mini Electric. Přístroj je určen jak pro zapojení do elektřiny, tak i k bezdrátovému použití, kdy jej pohání baterie. Přebytečné mléko se odsává jednofázově a elektricky. Ideální je zařízení využívat častěji, ale krátkodobě, aby ženy necítily žádný nepříjemný tlak nebo bolest.

Snadné ovládání

Podle vlastních preferencí si můžete nastavit intenzitu odsávání. Ovládání odsávačky zvládnete bez obtíží jednou rukou, např. pokud v náručí musíte během procesu držet vaše miminko. Pro ještě lepší komfort si lze k odsávačce dokoupit masážní prsní nástavec Comfort. Jeho měkký silikonový materiál během odsávání jemně masíruje prsní tkáň, aby se žena cítila dobře a uvolněně a celý proces byl rychlý a šetrný.

Obsah balení

Kromě samotné odsávačky Mini Electric balení dále obsahuje konektor, prsní nástavec PersonalFit, 2× bílé membrány, žlutý ventil, víčko, šroubovací uzávěr a stojánek, lahev o objemu 150 ml a napájecí adaptér.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.