Medpharma Česnek 1500 mg 107 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Česnek 1500 mg je doplněk stravy s obsahem česneku ve formě tobolek. Česnek přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení normální hladiny cukru v krvi.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 100 kusů: 93 Kč

O produktu

50091660

MedPharma Česnek 1500 mg je doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem česneku. Česnek setý (Allium sativum) je cibulovitá vytrvalá rostlina s charakteristickým aroma. Konzumace česneku v syrovém stavu může dráždit u některých citlivých jedinců žaludek, při tepelném zpracování se však jeho pozitivní účinky velmi minimalizují. Doporučuje se dlouhodobé užívání česneku v syrovém stavu nebo v tobolkách. Česnek přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení normální hladiny cukru v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy s obsahem česneku
  • 1 tobolka obsahuje 3 mg česnekového oleje (ekvivalent 1500 mg čerstvého česneku)
  • česnek přispívá k normální funkci imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení

1 tobolka obsahuje: Česnekový olej extrakt 3,0 mg (ekvivalent 1500 mg čerstvého česneku). Sójový olej, zahušťovadlo (hydroxypropylester škrobu), želírující látka (karagenan), zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s poruchou sráženlivosti krve a osoby s antikoagulační léčbou. Neužívejte před operacemi. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.