Mentis Chill 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MENTIS
Mentis Chill - rychlý pomocník pro stresové situace. Aktivní látky (třezalka, zelený čaj, guarana) napomáhají okamžitému zklidnění a zlepšují duševní rovnováhu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103065

Mentis Chill je doplněk stravy, který obsahuje třezalku, guaranu a extrakt zeleného čaje.

  • Třezalka tečkovaná pro duševní zdraví, emoční rovnováhu, relaxaci, pozitivní náladu a spánek.
  • Guarana pro fyzickou a psychickou vitalitu.
  • Extrakt zeleného čaje pro duševní rovnováhu a koncentraci.

Mentis Chill je „instantní klídek“ v jedné tabletě, která navíc kromě toho, že nás dostane do „chillu“, dokáže zbystřit naše smysly a připravit nás na důležité okamžiky v našem studijním, profesním i osobním životě. Zklidňující účinek Mentis Chill se dostavuje už do 30 minut a při dlouhodobém užívání dokáže obrnit naši psychiku a výrazně usnadnit zvládání stresových situací.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 1-2x denně dle potřeby.

Složení:

Acetyl-L-Karnitin 250 mg, Paulinie nápojná extrakt / guarana (22% kofeinu) 120 mg, Zelený čaj extrakt (98% L-theaninu) 70 mg, Třezalka tečkovaná extrakt 4:1 20 mg v jedné kapsli.

Acetyl-L-karnitin, paulinie nápojná extrakt, hydroxypropylmethylcelulóza, zelený čaj extrakt (98 % L-theaninu), třezalka tečkovaná extrakt, talek, oxid křemičitý.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

www.mentislab.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.