Mentis Zen 30 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

339

Cena za 100 g: 616 Kč

O produktu

Mentis Zen je doplněk stravy, který kombinuje účinky trojice extraktů přírodních adaptogenů – tedy rostlinných produktů, které zvyšují odolnost našeho organismu v situacích zavánějících stresem, úzkostí nebo vyčerpáním.

  • Ashwaganda (vitánie snodárná) pomáhá zvládat stres, přispívá k duševnímu zdraví a kvalitnímu spánku.
  • Rozchodnice růžová podporuje fyzický výkon a kondici.
  • Bakopa drobnolistá příznivě působí na paměť a schopnost koncentrace a duševní výkonnost.

Zaměřeno na:

  • Antistres
  • Psychickou odolnost
  • Rovnováhu

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle nejlépe s jídlem obsahujícím tuk (např. vejce, ořechy nebo krillový olej). Ideální je začít s užíváním 1 kapsle, a pokud se do dvou dnů nedostaví požadovaný účinek, zvýšit dávku na 2 kapsle denně. Abychom zaznamenali účinek bakopy drobnolisté, je třeba doplněk užívat alespoň 2 týdny. Vhodné pro vegany.

Složení:

Vitánie snodárná extrakt (5% withanolidů) 300 mg, Bakopa drobnolistá extrakt (50% bakopasidů) 200 mg, Rozchodnice růžová extrakt (4 % rosavinu a 1 % salidrosinu) 50 mg v jedné kapsli.

Vitánie snodárná extrakt, bakopa drobnolistá extrakt, hydroxypropylmethylcelulóza, rozchodnice růžová extrakt, polyethylenglykol, talek, oxid křemičitý.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

www.mentislab.cz