Mentis Zen 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MENTIS
Mentis Zen obsahuje přírodní adaptogeny – tedy prostředky, které zvyšují odolnost našeho organismu při stresu a duševním vypětí.
Skladem na e-shopu
479

Cena za 100 g: 871 Kč

O produktu

50103068

Mentis Zen je doplněk stravy, vytvořený z extraktů rostlin, jež se osvědčily jako přírodní adaptogeny – tedy prostředky zvyšující odolnost našeho organismu v situacích, které zavánějí stresem či vysokými nároky na naši psychiku. Pomáhají nám udržet si duševní zdraví a vyrovnat se s dlouhodobým tlakem či vyčerpáním.

Aktivní látky v přípravku Mentis Zen 

  • ashwagandavitánie snodárná napomáhá zvládání stresu a udržení duševního zdraví, podporuje kvalitní spánek, který je alfou a omegou celkového rozpoložení
  • bakopa drobnolistá pomáhá lépe se vyrovnávat se stresem a udržet si duševní zdraví, podporuje duševní výkonnost – paměť a schopnost koncentrace 
  • rozchodnice růžová podporuje psychickou odolnost i celkovou kondici
  • šafrán setý podporuje relaxaci, pomáhá udržet emoční rovnováhu a pozitivní náladu

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem obsahujícím tuky (např. vejce, ořechy nebo krillový olej). Vhodné pro vegany.

Složení

Vitánie snodárná extrakt (kořen), bakopa drobnolistá extrakt (rostlina), celulóza (kapsle), rozchodnice růžová extrakt (kořen), Šafrán setý (květ).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.