Motherlove Jestřabina lékařská 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MOTHERLOVE
Jestřabina lékařská od Motherlove je určena ženám po porodu a kojícím maminkám, které chtějí podpořit tvorbu mateřského mléka a úspěšný rozvoji kojení.
Skladem na e-shopu
765

Cena za 1 kus: 13 Kč

O produktu

50141928

Doplněk stravy od Motherlove je určený ženám po porodu a kojícím maminkám, které chtějí podpořit tvorbu mateřského mléka. Tento 100% přírodní produkt obsahuje koncentrovaný extrakt z bio certifikované jestřabiny lékařské (Galega officinalis) – tradiční bylinky, která napomáhá úspěšnému rozvoji kojení a tvorbě mateřského mléka.

Hlavní vlastnosti

  • jestřabina podporuje úspěšné kojení
  • obsahuje jestřabinu v bio kvalitě
  • přírodní produkt

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 4-6x denně. Pro maximální účinek zapijte pouze několika doušky vody. 15 minut před a po požití nepijte a nejezte. S užíváním lze začít kdykoliv po porodu.

Složení

Výtažek z jestřabiny lékařské, pomocné suroviny: slunečnicový lecitin, modifikovaná rostlinná celulóza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (z palmového oleje). 100% přírodní produkt (včetně kapsle). V 1 kapsli: Výtažek z jestřabiny lékařské (333 mg).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání během těhotenství konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.