MOTOROLA MBP Doplňková kamera pro MBP 36S

Elektronika

Značka: MOTOROLA
Společnost Motorola vytvořila doplňovkou kameru pro dětskou chůvičku Motorola MBP 36 S. Kamera se propojí s chůvičkou a nabídne vám na rodičovské jednotce obraz celého dětského pokoje. Kameru můžete otáčet do stran i přibližovat obraz za pomoci digitálního zoomu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099508

Dětská chůvička je užitečná pomůcka pro všechny rodiče, která vám umožní mít přehled o vašich dětech i v době, kdy se s nimi nenacházíte v jedné místnosti. Ještě lepší, než miminko slyšet, je však ke zvuku přiřadit i obraz. Značka Motorola proto vyvinula doplňkovou kameru MBP určenou pro dětskou chůvičku MBP 36 S. Po propojení obou zařízení budete mít videopřehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Kdykoliv se miminko probudí, ihned o tom budete vědět ještě dřív, než začne plakat a vyžadovat se vaší pozornosti.

Přehled o dětech

Chůvička se výborně hodí rodičům se dvěma a více dětmi. Extra kameru propojíte s chůvičkou Motorola a můžete získat přehled například o dvou pokojích zároveň. Scénu přehledně vidíte na displeji své rodičovské jednotky, která vám umožní s kamerou libovolně pohybovat do všech směrů a přibližovat obraz.

Plně využitelná chůvička

Po propojení kamery s chůvičkou již pokračujete v zaběhnutém režimu. Kamera nijak neomezuje funkce chůvičky, takže vám umožňuje noční vidění, měření teploty v místnosti, nabídne možnost přehrát ukolébavky nebo na miminko mluvit a utěšit jej svým klidným hlasem i ve chvílích, kdy se k němu nemůžete dostavit osobně.

 

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.