MOVit Energy Koenzym Q10 60 mg + vitamin E 90 tobolek

Doplněk stravy

MOVit Energy Koenzym Q10 60 mg + vitamin E je doplněk stravy s obsahem koenzymu Q10 a vitaminu E, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky MOVit Energy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
445

Cena za 1 kus(tbl): 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50135947

Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v lidském organismu. Je přítomný v každé buňce lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játraS přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě, zejména ve stáří. MOVit Energy Koenzym Q10 60 mg + vitamin E obsahuje vysoké množství koenzymu Q10 doplněné vitaminem E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1x denně.

Složení

Koenzym Q10 60,0 mg, vitamin E 3,0 mg (25 % referenční hodnoty příjmu) v 1 tobolce.

Sójový olej, želatina, koenzym Q10, zahušťovadlo (glycerol), lešticí látka (včelí vosk), voda, DL-alfa-tokoferyl-acetát, barviva (oxid železa černý a červený).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 12 let. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Během těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.