MULTIFIBRA vláknina 50 dávek 100+25 g zdarma

Doplněk stravy

Čistí zažívací ústrojí, omezuje riziko rakoviny tlustého střeva

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MULTIFIBRA vláknina 50 dávek 100+25 g zdarma

50053088

Vláknina je nestravitelná část rostlinné potravy,  která je nosičem živin a odnášečem odpadu
z těla. Do zažívacího traktu vstupuje plná živin, průchodem  zažívacím traktem se působením enzymů postupně z vlákniny živiny uvolňují a na vyprázdněné místo se váží odpadové látky, jako například cholesterol. Touto činností pomáhá jídlu projít trávícím traktem rychleji a bez namáhání střeva.

Výzkumy ukazují, že je v České republice příjem vlákniny až o polovinu nižší než je doporučená denní dávka. MultiFibra přináší jednoduchý a příjemný způsob, jak tento deficit vlákniny doplnit.

MultiFibra je jedinečný zdroj přírodní rozpustné vlákniny s prebiotickým efektem. Prebiotický efekt vytváří ideální životní podmínky pro mnoho přátelských bakterií Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a zároveň snižuje výskyt osídlení střeva potenciálně nebezpečnými druhy bakterií, čímž  napomáhá k udržení jejich správné činnosti a zlepšuje trávící komfort.  Při průchodu trávícím traktem čistí zažívací ústrojí, odstraňuje toxické látky, podporuje správnou funkci jater, přispívá ke snížení hladiny cholesterolu a napomáhá omezovat  jeho ukládání  ve stěnách cév. Omezuje riziko onemocnění rakoviny tlustého střeva. Je snadno rozpustná v nápojích a potravinách. Dostatečné množství vlákniny ve stravě způsobuje pocit sytosti, čímž významně pomáhá při snižování nadváhy.
  • přírodní rozpustná vláknina s prebiotickým efektem
  • čistí zažívací ústrojí, omezuje riziko rakoviny tlustého střeva
  • reguluje trávící procesy, odvádí toxické látky z těla
  • příznivě ovlivňuje cholesterol
MultiFibra je jedna z nejefektivnějších prebiotických vláknin.

MultiFibra je charakteristická širokou škálou užití. Jelikož je prášek zcela rozpustný, je možné jej smíchat se všemi nápoji a většinou pokrmů. Tato vláknina je vhodná ke kombinaci s mléčnými produkty, nápoji, dietními koktejly nebo omáčkami. Přípravkem doplníte potřebné množství denní dávky vlákniny a zvýšíte tím prebiotický efekt přijímané potravy nebo nápoje. MultiFibru můžete využít i při výrobě pečiva jako jsou například koláče, buchty nebo sušenky.

MultiFibra je určena zejména osobám s citlivou trávící soustavu, lidem, kteří chtějí dodržovat zásady zdravého životního stylu a jedincům, kteří chtějí podpořit správnou funkci trávící soustavy.

Dávkování:
2 x denně 2 – 4 přiložené dávkovací lžičky. MultiFibru lze snadno přimíchat do jakéhokoliv nápoje nebo použít při přípravě většiny jídel.


Balení:
125 g

Zdroj: www.mogador.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.