Ostatní

NANO+ White Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks

Značka: NANO+

NANO+ White Nákrčník je vybaven vyměnitelnou nanomembránou, která zachytí až 99,9 % virů a bakterií. Má vynikající prodyšnost a zůstává funkční po dobu až 12 hodin.

599

O produktu: NANO+ White Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks

50125417

Úvod

Elegantní nákrčník s filtrem z českého nanovlákna. NANO+ White Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou je vyroben z lehkého příjemného materiálu a opatřený kapsou pro vložení filtru. Je funkčním řešením pro pohyb nejen v přelidněných prostorech, městské hromadné dopravě, ale i pro sportovce či motorkáře. Nákrčník NANO+ je navržen pro dlouhodobé používání, a je tak ekologickou variantou respirátorů či jednorázových roušek. Je vybaven nosním klipem a gumičkou, díky kterým pohodlně utěsníte horní obvod šátku.

Zachytí až 99,9 % virů a bakterií

Patentovaný český nanofiltr AntiMicrobe Web R slouží jako oboustranná mechanická bariéra před viry, bakteriemi, alergeny, smogem nebo před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Je vynikající svou prodyšností 200 l/m2/s a zůstává funkční po dobu až 12 hodin.

Hlavní vlastnosti:

 • elegantní a funkční ochrana
 • vyměnitelný nanofiltr a nosní klip
 • filtr zachytí až 99,9 % virů a bakterií
 • navržený pro dlouhodobé používání
 • prodyšný a rychleschnoucí
 • velmi příjemný na tváři
 • rozměry nákrčníku: 26 x 30 cm
 • rozměry filtru: 21 x 13 cm
 • velikost: univerzální – one size


Složení

Obsah balení: 1x nákrčník, 3x nanovlákenný filtr (1 ks vložen v nákrčníku), 2x nosní klip (1 ks vložen v nákrčníku). Hygienicky baleno v uzavíratelném ZIP obalu. Nákrčník: Soft Elastan, 88 % polyester, 12 % elastan. Materiál nákrčníku je certifikován dle Öko-Tex® Standard 100. Nanovlákenný filtr: 99,9 % polypropylen, 0,1 % PVDF. Nanofiltr certifikace CE, patentovaný český výrobek.


Použití

 • Nasazení: Nákrčník Nano+ srolujte v ruce a opatrně přetáhněte přes hlavu. Pro dosažení maximální funkčnosti je třeba nákrčník nasadit tak, aby oblast nákrčníku s nanofiltrem zcela zakrývala nos i ústa a dobře utěsnit v horní části: Utáhněte gumičku a zajistěte ji stáhnutím brzdy za hlavou. Přizpůsobte kovový nosní klip tvaru obličeje.
 • Údržba: Před praním vyjměte nanofiltr a nosní klip. Řiďte se pracími symboly na nákrčníku. Před vkládáním nového filtru si důkladně umyjte a vydezinfikujte ruce. Nedoporučujeme prát nákrčník i s nanofiltrem, i při nižší teplotách praní může dojít k mechanickému poškození filtru, a tím ke snížení jeho funkčnosti!

O značce

Výrobce DYPROMED s.r.o. je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.


Upozornění

Pokud se necítíte dobře, ihned nákrčník stáhněte z obličeje. Osoby mladší 3 let mohou šátek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Nákrčník doporučujeme vždy nasazovat a svlékat v čistém nekontaminovaném prostředí. Z hygienických důvodů svůj nákrčník nikomu nepůjčujte! Použitý filtr zlikvidujte dle platných hygienických doporučení a předpisů. Nákrčník NANO+ není zdravotnickým prostředkem ve smyslu směrnice 93/42/ EHS nebo nařízení EU/2017/745 ani osobním ochranným prostředkem ve smyslu nařízení EU/ 2016/425. Jedná se o doplněk oblečení typu obličejové roušky pro veřejnost, která není předmětem povinného posuzování shody notifikovanými osobami nebo laboratořemi.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.