Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash čisticí pěna 100 ml

Kosmetika

Značka: NEOSTRATA
Vysoce exfoliační čisticí pěna s 20 % AHA/PHA. Podporuje obnovu pokožky a vyhlazuje její povrch. Pročišťuje póry a připravuje pleť pro další kosmetickou péči.
NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml Při nákupu produktů značek Neostrata, ENDOCARE, Heliocare, IRALTONE nebo Elancyl v minimální hodnotě 1200 Kč vč. DPH získáte NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
999

O produktu

50039361

Vysoce exfoliační čisticí pěna s 20 % AHA/PHA. Resurface Foaming Glycolic Wash obsahuje velký podíl kyseliny glykolové, která podporuje obnovu pokožky a vyhlazuje její povrch. Pěna čistí pokožku bez mýdlových složek, pročišťuje póry a připravuje pleť pro další kosmetickou péči.

Výsledek:

  • kyselina glykolová podporuje obnovu pokožky
  • pročišťuje póry a vyhlazuje texturu pleti
  • připravuje pleť pro další kosmetickou péči

Složení

Kyselina glykolová, kyselina laktobionová, olej z kůry grepu.

Použití

Používejte 2x denně (ráno a večer). Naneste na mokrou pokožku obličeje a jemně masírujte do vytvoření pěny. Poté opláchněte vodou.

Upozornění

Přípravek obsahuje alfa hydroxy kyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost pokožky vůči slunečnímu záření a zejména možnost jejího spálení. Z tohoto důvodu je nutné současně používat sluneční ochranný faktor, nosit ochranné oblečení a omezit pobyt na slunci, a to ještě týden po ukončení používání tohoto produktu.

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. U citlivějších typů pleti se může objevit přechodné, mírné pálení či štípání, které není důvodem k přerušení používání. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.