Kosmetika

NIOXIN 3D Intensive Hair Booster bezoplachový booster 50 ml

Značka: NIOXIN
Produktová řada: Intensive Care

NIOXIN 3D Intensive Hair Booster je bezoplachové ošetření vlasů s postupujícím řídnutím, zvláště problematických oblastí a ustupující vlasové linie.

765
Doprava zdarma

O produktu: NIOXIN 3D Intensive Hair Booster bezoplachový booster 50 ml

50135696

Úvod

Bezoplachový vlasový booster pro oživení a regeneraci prořídnutých míst. NIOXIN 3D Intensive Hair Booster je profesionální ošetření vlasů s postupujícím řídnutím, zvláště konkrétních problematických oblastí a ustupující vlasové linie. Vlasová kúra, založená na technologii HBT s vitaminovým komplexem, podporuje vlasovou kutikulu a chrání před ztenčováním vlasového průměru, který má vliv na bohatost vašeho účesu. KeraPro Complex posiluje strukturu slabých vlasů a celkově zlepšuje kvalitu vlasů.

Výsledek

  • profesionální ošetření vlasů s postupujícím řídnutím
  • ochrana kutikuly a vlasového průměru
  • posiluje strukturu slabých vlasů a celkově zlepšuje jejich kvalitu
  • podporuje bohatost vašeho účesu
  • dermatologicky testováno


Složení

Intensive Hair Booster mimo jiné obsahuje: mátová silice, extrakt z plodů palmy sabalové, šťávu z broskví, extrakty z chmele, lékořice, smldince, dýně a pupečníku asijského.


Použití

Booster naneste na pokožku hlavy a jemně vmasírujte. Poté rozetřete od kořínků po celé délce vlasů. Přípravek můžete nanášet do suchých i vlhkých vlasů. Používejte 2x denně.


O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.