Nivea SUN Protect&Bronze OF20 intenzivní sprej na opalování 200 ml

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea Sun Protect-Bronze OF20 intenzivní sprej na opalování chrání pokožku před škodlivými účinky UV záření a podporuje tvorbu vlastního melaninu.
NAVÍC Nivea nafukovací plážový míč 1 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Nivea SUN získáte NAVÍC Nivea nafukovací plážový míč 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

259
Dočasně nedostupné

O produktu

50099976

Užívejte si sluneční paprsky plnými doušky se spolehlivou ochranou pokožky! Díky spreji na opalování Nivea SUN Protect-Bronze OF20 se ze zlatavého bronzu můžete těšit dříve a po delší dobu. Voděodolné složení obsahuje ingredience, které podporují tvorbu vlastního melaninu, čímž dochází k intenzivnějšímu zhnědnutí pokožky. Přípravek neobsahuje žádné samoopalovací látky a UV filtry (octinoxate, oxybenzone, octocrylene) a je bez mikroplastů.

Výsledek 

  • střední ochrana před UVA a UVB zářením
  • rychlejší dosažení opálení
  • podporuje tvorbu vlastního melaninu
  • ekologicky udržitelné složení
  • snadná aplikace a vstřebatelnost

Použití

Naneste sprej před sluněním na pokožku v dostatečném množství. Důkladně přípravek rozetřete a nezapomeňte ani na taková místa, jakou jsou nárty nebo uši. Nechte vstřebat. I když je sprej na opalování voděodolný, otíráním a pocením jeho vrstva slábne. Aplikaci proto pravidelně opakujte.

Upozornění

Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.