Nutrilon H.A. Prosyneo 2 3x800 g

Kojenecká výživa pokračovací

Značka: NUTRILON
Pokračovací mléčná výživa od ukončeného 6. měsíce. Nutrilon HA Prosyneo 2 je speciální kojenecké mléko s částečně naštěpenou bílkovinou, probiotiky a prebiotiky.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 290

Cena za 1 kg: 538 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50121486

Pokračovací mléčná výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Nutrilon HA Prosyneo 2 je speciální kojenecké mléko s částečně naštěpenou bílkovinou, probiotiky a prebiotiky. Receptura byla vytvořena profesionálním týmem vědců a expertů na základě vědeckých poznatků z 50 let výzkumu ve výživě dětí raného věku. Kombinuje SYNEO™ směs prebiotik GOS/FOS a probiotik Bifidus breve + unikátní strukturu bílkoviny naštěpené na menší části.

Nutrilon HA Prosyneo 2 speciální pokračovací kojenecké mléko obsahuje

 • částečně naštěpenou bílkovinu
 • GOS/FOS: klinicky testovanou směs prebiotických oligosacharidů
 • Bifidus breve: probiotické bakterie přirozeně se vyskytující ve střevě kojených dětí

Složení

Laktóza (z mléka), koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový lecitin), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, fosforečnan vápenatý, rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, síran železnatý, Bifidobacterium Breve M-16V, síran zinečnatý, inositol, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, cytidin 5´-monofosfát,DL-α-tokoferyl acetát, adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin. Bifidobacterium Breve M-16V 3x107 cfu/g. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, ryby, sója

Použití

 • Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
 • Převařte kojeneckou vodu, nechte ji vychladnout cca na 40 °C. Pro zachování všech benefitů mléka dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody maximálně do 40 °C.
 • Odměřte vodu do vysterilizované láhve (viz tabulka na obale). Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
 • Přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
 • Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (min. 10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
 • Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a podávejte. Chuť je vzhledem k obsahu hydrolyzované bílkoviny mírně nahořklá.
 • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nespotřebovanou stravu zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, může dojít k opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Věk miminka Voda na 1 dávku Počet odměrek
na 1 dávku
Výsledná dávka Doporučená denní dávka Jak dlouho vydrží
800g balení
6-8 měsíců 240 ml 8 266 ml 4x 266 ml mléka 5 dní
8-10 měsíců 240 ml 8 266 ml 3x 266 ml mléka  7 dní
10-12 měsíců 240 ml 8 266 ml 2-3x 266 ml mléka  8 dní

Upozornění

Důležité upozornění: Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Nutrilon 2 HA Prosyneo je určený pro výživu kojenců starších 6 měsíců, pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené stravy a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Při zavádění příkrmů se řiďte doporučením lékaře v závislosti na individuálním vývoji kojence. Používejte jen pod lékařským dohledem. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Přípravek není vhodný při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.