Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé

Dentální hygiena

Značka: OCLEAN
Hlavice Oclean Standard Clean vyniká vysokou hustotou a jemností štětin, díky kterým perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. 6 ks v balení.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 1799 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
899

O produktu

50142285

Aby vám váš sonický kartáček Oclean poskytoval stále dokonalé výsledky čištění, je potřeba měnit jeho hlavici jednou za 2–3 měsíce. Hlavice Oclean Standard Clean vyniká vysokou hustotou a jemností štětin, díky kterým perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Výměna hlavice Oclean je velice jednoduchá a rychlá. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Oclean.

Hlavní vlastnosti:

  • 6 ks náhradních hlavic Standart ke kartáčkům Oclean
  • tvrdost: soft (jemné)
  • vysoká hustota a jemnost štětin značky Du Pont™
  • perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak
  • jednoduchá výměna

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.