Ocuvite Lutein dárkové balení 150 tablet

Doplněk stravy

Značka: OCUVITE
Dárkové balení Ocuvite Lutein Premium + Ocuvite Lutein forte. S karotenoidy a zinkem, který je důležitý pro udržení dobrého stavu zraku. 2 měsíce užívání zdarma.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117063

Ocuvite Lutein Premium a Ocuvite Lutein forte v dárkovém balení. Přípravky Ocuvite Lutein Premium a Ocuvite Lutein forte obsahují vitaminy C a E, minerály zinek a selen a karotenoidy. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké koncentraci nacházejí v sítnici lidského oka. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Ocuvite Lutein Premium doporučujeme k užívání pro prvních 3-6 měsíců, poté jako udržovací dávku pokračujte přípravkem Ocuvite Lutein forte.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin
  • zinek je potřebný pro udržení normálního stavu zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
  • selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením

Dávkování

Ocuvite Lutein Premium užívejte 1 tabletu denně. Ocuvite Lutein forte užívejte 1-2 tablety denně.

Složení

Ocuvite Lutein Premium: Lutein 12 mg, zeaxanthin 1 mg, vitamin C 60 mg, vitamin E 8,8 mg, zinek 5 mg, selen 20 µg v jedné tabletě. Ocuvite Lutein forte: Lutein 6 mg, zeaxanthin 0,5 mg, vitamin C 60 mg, vitamin E 8,8 mg, zinek 5 mg, selen 20 µg v jedné tabletě.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.