Doplněk stravy

Olimp Gold - Vit C Forte 1000 mg 30 kapslí

Značka: OLIMP

Olimp Gold vit C 1000 forte 30 kapslí je unikátní doplněk stravy obsahující zvýšenou dávku vitamínu C ve zcela nové patentované formě PureWay-C®, která je lehce vstřebatelná a šetrná k žaludku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Olimp Gold - Vit C Forte 1000 mg 30 kapslí

50097783

Olimp Gold vit C 1000 forte je vitamín C ve formě PureWay-C®. Tento unikátní produkt obsahuje kyselinu L-askorbovou v mikrokapslích a je obohacený o metabolity lipidů a citrusové bioflavonoidy, díky čemuž je velice šetrný k žaludku.

V jedné kapsli je 1250% doporučené denní dávky vitamínu C, který by měli v takto zvýšené dávce užívat hlavně osoby náchylné ke stresu, kuřáci, starší lidé, sportovci, lidé vykonávající těžkou fyzickou práci a všichni se sníženou imunitou.

Vitamin C je nezbytný pro tělo, protože se podílí mimo jiné na udržování zdravého imunitního systému, přispívá k normální tvorbě kolagenu a tím i správné funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní, kůže a cév, je velmi důležitý v mnoha biochemických a metabolických procesech.

Dávkování: 1 kapsle denně po hlavním jídle, vyšší dávku konzultujte s lékařem.

Upozornění:

Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Složení:

Vitamín C ve formě kyseliny L-askorbové v mikrokapslích(PureWay-C®), citrusové bioflavonoidy, protispékavé složky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin, mikrokrystalická celulóza jako plnidlo, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
PureWay- C®: 1 111 mg
v tom:
vitamín C: 1 000 mg (1 250%)
Citrusové bioflavonoidy: 25 mg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.