Onclé Dětské prémiové balení 4x200 ml

Kosmetika

Značka: ONCLÉ
Dárkové balení péče o jemnou dětskou pokožku s BIO šípkovým olejem. Obsahuje ochranný tělový balzám, dětský vyživující tělový olej, dětský čistící olej na zadeček, dětské pečující mycí mléko.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108900

Dárkové balení obsahuje:

  • Dětský ochranný tělový balzám s BIO šípkovým olejem
  • Dětský vyživující  tělový olej s BIO šípkovým olejem
  • Dětské pečující mycí mléko s BIO šípkovým olejem
  • Dětský ČISTÍCÍ OLEJ na zadeček s BIO šípkovým olejem

ONCLÉ Ochranný tělový balzám s BIO šípkovým olejem obsahuje 99 % přírodních látek. BIOšípkový olej vyživuje a zklidňuje pokožku dítěte, vysoce kvalitní oleje z bavlníku, mandlí, broskví a meruněk pomáhají snižovat riziko podráždění a zarudnutí pokožky. Hloubkově vyživují a chrání pokožku. Přírodní squalen zanechává pokožku přirozeně hebkou.

ONCLÉ Vyživující tělový olej s BIO šípkovým olejem obsahuje 99,8 % přírodních složek. BIO šípkový olej vyživuje a zklidňuje pokožku dítěte, vysoce kvalitní oleje z bavlníku a mandlí pomáhají snižovat riziko podráždění a zarudnutí pokožky. Hloubkově vyživují a chrání pokožku. Přírodní squalen poskytuje příjemný pocit hebkosti.

ONCLÉ Pečující mycí mléko na tělo i vlásky s BIO šípkovým olejem obsahuje BIO šípkový a bavlníkový olej, které vyživují a zklidňují pokožku dítěte. Pomáhají snižovat riziko podráždění a zarudnutí pokožky. Hloubkově vyživují a chrání pokožku. Mycí mléko obsahuje také vitaminy A, E a F. Mléko je šetrné k očím i k pokožce.  Pokožka děťátka je po umytí jemná a sametově hebká.

ONCLÉ Čistící a ochranný olej na zadeček s BIO šípkovým olejem obsahuje 98,8 % přírodních látek. BIO šípkový olej vyživuje a zklidňuje pokožku dítěte, vysoce kvalitní oleje (bavlníkový, mandlový, z jojoby kalifornské) pomáhají snižovat riziko podráždění a zarudnutí pokožky. Dokonale a šetrně čistí jemnou dětskou pokožku v oblasti plenek. Pohodlná aplikace nástřikem. Pokožka vašeho děťátka bude po ošetření olejem čistá, chráněná, hebká bez zarudnutí a podráždění.

Značka Onclé byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou odbornou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů. Nabízí tak způsob moderního a zdravého životního stylu dostupného pro všechny ženy a děti. Výrobky Onclé jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Kosmetika Onclé nebyla testována na zvířatech! Kompletní řada Onclé je klinicky testovaná a dětská řada je HYPOALERGENNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.