Organic People Eko aviváž sensitive 1000 ml

Drogerie

Ekologicky šetrná aviváž od značky Organic People je vhodná zejména pro osoby s citlivou pokožkou. Dokonale provoní a změkčí prádlo, má antistatický účinek.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
105

O produktu

50142004

Ekologicky šetrná aviváž od značky Organic People je vhodná zejména pro osoby s citlivou pokožkou. Základem přípravku je změkčující a deodorační přísada na bázi rostlinných aminokyselin. Obsahuje organický kokosový olej, který zanechává hebké a jemné tkaniny i pro tu nejcitlivější pokožku. Organický mandlový olej má antistatické vlastnosti, udržuje strukturu a barvu oblečení. V aviváži se nachází 99,6 % složek přírodního původu. Je veganská a v přírodě snadno odbouratelná.

Hlavní vlastnosti:

  • změkčí a provoní prádlo
  • usnadňuje žehlení
  • antistatický účinek
  • udržuje tvar a barvu tkaniny
  • zanechává jemné a hebké prádlo

Použití

Praní v pračce: použijte 60 ml (3 uzávěry) aviváže na 4-5 kg prádla.
Ruční praní: použijte 60 ml (3 uzávěry) na 5 litrů vody.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.