Organic People Eko čistič podlah 500 ml

Drogerie

Ekologický čisticí gel na podlahy od značky Organic People dokonale odstraňuje nečistoty a mastnotu a zanechává nepřehlédnutelně čistou podlahu.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
75

O produktu

50142007

Ekologický čisticí gel na podlahy od značky Organic People dokonale odstraňuje nečistoty a mastnotu a zanechává nepřehlédnutelně čistou podlahu. Hodí se na všechny typy povrchů: parkety, laminát, dlažbu, linoleum, kámen a další. Ultra jemný čisticí prostředek na bázi rostlinných aminokyselin obsahuje 99 % přírodních složek. Nachází se v něm organický cedrový olej, který aktivně bojuje proti skvrnám, nepříjemným pachům a šetrně pečuje o stav podlahy. BIO rozmarýnový olej přináší příjemný pocit čistoty a svěžesti. Plně biologicky odbouratelný.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně odstraňuje veškeré nečistoty
  • vhodný na všechny typy podlah
  • 99 % složek přírodního složení

Použití

Smíchejte 20 ml (1 uzávěr) čističe se 4 l vlažné vody a umyjte podlahu. Nemusíte oplachovat. Na těžko odstranitelnou špínu nalijte neředěný přípravek přímo na skvrnu nebo na houbičku. Doporučujeme používat rukavice.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.