Organic People Eko prostředek na nádobí Aloe 500 ml

Drogerie

Ekologicky šetrný tekutý mycí prostředek na nádobí Aloe od značky Organic People dokonale odstraňuje veškeré nečistoty včetně zaschlých skvrn a odolné mastnoty.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
75

O produktu

50142013

Ekologicky šetrný tekutý mycí prostředek na nádobí Aloe od značky Organic People dokonale odstraňuje veškeré nečistoty včetně zaschlých skvrn a odolné mastnoty. Produkt na rostlinné bázi je velmi citlivý k pokožce a nevysušuje ji. Obsahuje organický výtažek z aloe, který bojuje s nečistotami a mastnotou, zanechává nádobí dokonale čisté. Panenský olivový olej udržuje vlhkost v pokožce a zanechává hedvábně hebké ruce. Jemný gel můžete použít na nádobí, ale i ovoce a zeleninu. Přípravek obsahuje 99,1 % složek přírodního původu. Je veganský a snadno biologicky rozložitelný.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty a mastnotu
  • rozpouští tuk i ve studené vodě
  • je velmi šetrný k pokožce
  • vhodný i k mytí ovoce a zeleniny i dětských potřeb
  • přírodní složení

Použití

Naneste několik kapek na vlhkou houbičku. Umyjte nádobí, ovoce nebo zeleninu. Důkladně je opláchněte vodou.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.