Organic People Eko sprej na sklo a zrcadla 500 ml

Drogerie

Ekologický čisticí sprej na skla a zrcadla od Organic People šetrně odstraňuje nečistoty, mastnotu a dodává skleněným povrchům zářivý lesk beze šmouh. Obsahuje 95 % přírodních složek.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
89

O produktu

50142009

Ekologický čisticí sprej na skla zrcadla od Organic People šetrně odstraňuje nečistoty, mastnotu a dodává skleněným povrchům zářivý lesk. Ultra jemný čisticí prostředek na bázi rostlinných aminokyselin obsahuje 95 % složek přírodního původu. Nachází se v něm výtažek z fermentovaného bílého čaje, který pomáhá chránit sklo a zrcadla před prachem a nečistotami. Japonský bílý ocet bojuje proti skvrnám, nezanechává šmouhy, dodává povrchům vysoký lesk. Plně biologicky odbouratelný.

Hlavní vlastnosti:

  • efektivně čistí zrcadla beze šmouh
  • obsahuje 95 % přírodních látek
  • plně biologicky odbouratelný

Použití

Otočte rozprašovač do polohy „spray“. Přípravek nastříkejte na povrch ze vzdálenosti 20 cm. Otřete papírovou utěrkou nebo silným hadříkem. Doporučujeme používat rukavice.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.