Wolfberry Otrubové tyčinky BIO 250g

Wolfberry Otrubové tyčinky BIO 250g

Ostatní
34 Kč 35 Kč 14 Kč / 100 g Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Otrubové tyčinky BIO 250g Wolfberry. Výborné křupavé tyčinky z pšeničných otrub plné vlákniny a bílkovin. 

Podrobné informace o produktu

Vynikající křupavé tyčinky s 87 % podílem pšeničných otrub, nízkým obsahem nasycených tuků a naopak velmi vysokým obsahem vlákniny a bílkovin rychle navodí pocit sytosti, takže jsou vynikající alternativou rychlé snídaně nebo svačiny.

Otruby pro Wolfberry snídaňové tyčinky jsou získávány ze pšenice, která je pěstovaná na ekologickém zemědělství, které chrání biologickou rozmanitost našeho životního prostředí, pravidelně střídá plodiny a pracuje výhradně s přírodními hnojivy bez použití pesticidů.

Wolfberry snídaňové tyčinky z otrub jsou v BIO kvalitě a mají typickou pšeničnou vůni a mírně nasládlou chuť. Jsou neuvěřitelně křupavé, takže se mohou jíst klidně samostatně jako zdravé “zobání“ k televizi. Výborné jsou ale i zalité mlékem, džusem nebo v jogurtu. A když k nim přidáte Wolfberry goji, brusinky nebo krájené banány, tak dodáte svému organismu také velké množství vitamínů a minerálů.

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie: 1216 kJ / 293 kcal; Bílkoviny: 14.4 g; Tuky: 4.3 g – z toho nasycené 0.7 g; Sacharidy: 27.4 g – z toho cukry 8.8 g; Vláknina: 43.3 g; Sůl: 2.5g; Voda: max 15 g

Složení: 87 % otruby; 2 % pšeničná mouka; ječný slad, sůl

Alergeny: Lepek. Balení může obsahovat stopové množství ořechů.

Parametry produktu

  • Značka
  • Wolfberry
  • Specifické zaměření
  • Bio
  • EAN
  • 8594158031266
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků