Hawkins & Brimble Pánský mycí gel na obličej 150 ml

50107813

Kosmetika

Skladem na e-shopu

299

O produktu

I muži by se měli o svou pokožku starat. Nepříznivé vlivy počasí, nečistoty a prach se na pokožce usazují neustále a přispívají k jejímu rychlejšímu stárnutí. S nečistotami i nadbytečnou mastnotou na pleti si hravě poradí mycí gel na obličej. Přípravek obsahuje výtažek z aloe vera pro vyšší odolnost a ochranu proti UV záření. Pravidelným používáním dosáhnete čisté a svěží pleti.

Výsledek:

  • jemně čistí pleť
  • odstraňuje přebytečnou mastnotu
  • osvěžuje pokožku a chrání proti UV záření

Složení:

Mycí gel na obličej obsahuje přírodní složky, které pokožku nejen čistí, ale také chrání, vyživují a zjemňují. Výtažek z aloe vera zajišťuje zvýšenou odolnost proti UV záření. Gel neobsahuje parabeny, barviva ani minerální oleje, je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně jemné a citlivé pokožky, která je denně namáhána holením. Pravidelným používáním dochází k jejímu zklidnění a péči.

Použití:

Přípravek nanášejte vždy večer před spaním v malém množství na navlhčenou pleť. Jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pokožky, aby vznikla jemná pěna. Poté opláchněte čistou vodou a pokožku jemně usušte ručníkem. Vyhněte se kontaktu s očním okolím, v případě zasažení očí oblast důkladně vypláchněte.