Penco Ultra Energy Bar Datle&Kakao-Mandle tyčinka 50 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Ovocná tyčinka pro doplnění energie při sportovním výkonu i rychlá svačina během dne. S Palatinosou, MCT tuky, vitaminy C a E + koenzym Q10.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
29

Cena za 100 g: 58 Kč

O produktu

50118136

Ovocná tyčinka pro doplnění energie při sportovním výkonu i rychlá svačina během dne. Sladké datle s čokoládou a kousky mandlí jsou doplněny disacharidem Palatinosou, který je pro delší trénink efektivnější než klasický řepný cukr. Obsahuje MCT tuky (Medium Chain Triacylglycerols) a vitamíny C a E + koenzym Q10. Vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • 88 % ovoce
  • 10 % isomaltulosy (Palatinose™)
  • 1 % MCT tuků
  • s vitaminy C a E, které působí jako antioxidanty
  • obsahuje 10 mg koenzymu Q10
  • bez palmového tuku
  • bez lepku

Postupné uvolňování energie

88 % tyčinky Penco Ultra Energy Bar tvoří ovoce, které je vhodným zdrojem sacharidů. Je obohacena disacharidem isomaltulosou (Palatinose™) pro postupné uvolňování energie během déletrvajících sportovních výkonů. Isomaltulosa podle výsledků odborných studií poskytuje stejné množství energie jako třtinový a řepný cukr, ale v delším časovém intervalu.


Použití

Použijte tyčinku k doplnění energie 10-15 minut před tréninkem a během výkonu po každých 60 minutách tréninku. Zapijte vodou nebo hypotonickým nápojem.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 5 tyčinek. Není určeno pro děti do 3 let. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.