Biocidní přípravky, repelenty

Pet health care IXXO Pipeta pro psy od 10 do 20 kg 3x10 ml

Produktová řada: IXXO

IXXO Pipeta pro psy je repelentní pipeta pro psy od 10 do 20 kg s obsahem repelentu IR3535 a geraniolu. Působí proti klíšťatům a blechám. Parazity odpuzuje a dehydratuje.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Pet Health Care získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

309
Doprava zdarma

O produktu: Pet health care IXXO Pipeta pro psy od 10 do 20 kg 3x10 ml

50127253

Úvod

Repelentní pipeta pro Vaše domácí mazlíčky. IXXO Pipeta pro psy působí proti zevním ektoparazitům, zejména klíšťatům (Ixodes ricinus) a blechám (Ctenocephalides). Chrání před napadením hmyzem. Obsahuje repelent IR3535 a přírodní geraniol. Geraniol je součástí citronelového oleje získávaného z rostliny Cymbopogon citratus (voňatka citronová). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti klíšťatům a blechám
  • dvojí účinek - parazity odpudí anebo vysuší
  • aktivní látky se postupně uvolňují do srsti a kůže zvířete 
  • pipeta je účinná po dobu 3-6 týdnů v závislosti na typu kůže
  • pro psy od 10 kg do 20 kg

Složení

350 g/kg ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát; 0,3 g/kg geraniol.


Použití

Uvolněte uzávěr. Aplikujte obsah pipety (lahvičky) na krk a záda zvířete a mezi lopatky. Psovi od 10 kg do 20 kg aplikujte 5 ml (1/2 lahvičky) 1x za 2 týdny.


Upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.