Philips Sonicare ProResults Standard HX6012/07 náhradní hlavice 2 ks

Dentální hygiena

Balení 2 ks náhradních hlavic Philips Sonicare ProResults. Skvěle kopírují tvar zubu a odstraní až 2× více plaku než klasický kartáček.
459

O produktu: Philips Sonicare ProResults Standard HX6012/07 náhradní hlavice 2 ks

50110155

banner2

Kartáčková hlavice Philips Sonicare ProResults je ideální jak pro nové, tak i dlouhodobé uživatele sonických kartáčků, kteří si chtějí dopřát výhody sonické technologie. Hlavice ProResults odstraní až 2x více plaku než manuální zubní kartáček.

banner1

Využívejte všech výhod sonické technologie s hlavicemi Philips Sonicare. Šetrná sonická technologie zajistí efektivní stírání zubního plaku ze zubů, a zároveň hlavice kartáčku dokáže napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provede 62 000 jemných, ale vysoce účinných pohybů, tedy mnohonásobně více než při ručním čištění. Zajistí vám úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  

banner2

Zastřižení vláken hlavice Philips Sonicare ProResults dokonale kopíruje anatomii zubu a umožňuje tak efektivní čištění zubů a dásní, a to i v obtížně dosažitelných oblastech. Tato kartáčková hlavice odstraňuje až 2x více plaku než manuální zubní kartáček.

banner3

Toto balení obsahuje dva kusy hlavic Sonicare ProResults, které mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Kartáčkové hlavice Philips Sonicare ProResults je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks náhradních hlavic Sonicare ProResults Standart
  • efektivní každodenní čištění
  • odstraňují až dvakrát více plaku než ruční kartáček
  • vlákna indikují potřebu výměny
  • jsou kompatibilní se všemi Sonicare kartáčky (kromě modelů Essence a PowerUp Battery)

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění  a garantované výsledky péče o zuby a dásně díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare

banner


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.