Philips Sonicare ProtectiveClean HX6803/04 elektrický zubní kartáček

Dentální hygiena

Dopřejte svým zubům i mezizubním prostorům špičkové vyčištění se sonickým kartáčkem Philips. Dodávaná hlavice navíc mimořádně efektivně odstraňuje plak.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 699

O produktu

50117204

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 zajistí důsledné vyčištění vašich zubů. Sonická technologie je účinná, ale šetrná, a kartáčky lze používat i s výplněmi, korunkami, fazetami či rovnátky. Díky sonickým vibracím navíc vhání kartáček směs vody a pasty také do mezizubních prostor, takže odstraňuje plak efektivněji než klasický manuální kartáček.

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6803/04 elektrický zubní kartáček1

Pohodlné, bezpečné a důkladné vyčištění

Pomocí funkce QuadPacer vám kartáček pomáhá dodržovat vhodnou dobu čištění. Každých 30 sekund vás upozorní, že byste měli přejít na další kvadrant úst. Časovač Smartimer pak kartáček po dvou minutách automaticky vypne. Aby bylo čištění nejen účinné, ale v první řadě bezpečné, varuje vás kartáček automaticky v případě, že byste na něj moc tlačili.

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6803/04 elektrický zubní kartáček3

Model Sonicare ProtectiveClean 4300 umí vykonat až 62 000 pohybů za minutu a nabízí jeden režim čištění. Součástí balení je jedna hlavice C2 Optimal Plaque Defence, se kterou kartáček odstraňuje až 7× více plaku než klasický a jež díky speciální zaoblené špičce efektivně dosáhne i na zadní zuby. Chytrá technologie BrushSync pak sleduje, jak dlouho hlavici používáte a jak silně na kartáček tlačíte, a v pravou chvíli vás upozorní, až bude čas na její výměnu.

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6803/04 elektrický zubní kartáček5

Hlavní vlastnosti:

  • sonická technologie čištění
  • až 62 000 pohybů za minutu
  • 1× hlavice C2 Optimal Plaque Defence v balení
  • odstraňuje až 7× více plaku než manuální kartáček
  • 1 režim čištění
  • výdrž baterie až 2 týdny

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.