Dentální hygiena

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks

4.8

Už za týden pravidelného čištění pomocí sonického elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6851/34 poznáte pocit dokonale čistých a světlejších zubů.

3 999
Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks

50133650

Úvod

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Už za týden pravidelného čištění pomocí sonického elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6851/34 poznáte pocit dokonale čistých a světlejších zubů. Díky tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň budete mít až o 100 % zdravější dásně než při používání manuálního kartáčku.

Hlavní vlastnosti:

 • 2 kartáčky ProtectiveClean ve výhodném balení
 • sonická technologie – 62 000 jemných pohybů/min
 • zabudovaný tlakový senzor
 • režimy čištění, 1 stupeň intenzity
 • 2x hlavice W2 Optimal White – odstranění každodenních pigmentací
 • světlejší zuby už za 7 dnů*
 • technologie párování hlavic BrushSync
 • výdrž baterie až 2 týdny**
 • 2 praktická cestovní pouzdra

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks10

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 62 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks12

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks11

Hlavice pro odstranění pigmentací W2 Optimal White je ve středu hustě osázená vlákny a zvládne lépe odstranit každodenní pigmentace způsobené jídlem nebo nápoji. Již za 7 dní můžete poznat rozdíl v bělosti svých zubů a těšit se z přirozeně zářivého úsměvu.

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks4

Kartáček ProtectiveClean 5100 nabízí 3 režimy čištění. Díky tomu vám umožní přizpůsobit čištění individuálním potřebám.

 • Clean– standardní volba pro každodenní kvalitní čištění
 • White- ideální pro odstranění povrchových skvrn
 • Gum Care– šetrně, ale přesto účinně, čistí vaše dásně a jemně je promasíruje, navíc přidává další minutu s nižší intenzitou

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks6

Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout. QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí ústSmartimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks7

Vždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku.

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks9

Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Účinky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare. Všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 elektrické zubní kartáčky 1+1 ks8

Díky 2 praktickým cestovním pouzdrům budou oba vaše kartáčky hygienicky uložené, ať už jste doma nebo na cestách. Na jedno plné nabití budete moci kartáček používat pravidelně dva týdny**. Pro delší cesty doporučujeme přibalit i nabíječku.

banner

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky a ústní sprchy Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce. 

 

* více než manuální kartáček, ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

Obsah balení:

 • 2x tělo kartáčku Philips Sonicare 5100 ProtectiveClean
 • 2x náhradní hlavice Optimal White
 • 2x cestovní pouzdro
 • 1x nabíjecí stojánek

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.