Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 black hlavice na čištění jazyka 2 ks

Dentální hygiena

Hlavice na čištění jazyka se sonickou technologií. Vlákna MicroBritles spolu se sprejem Philips Sonicare BreathRx vyčistí jazyk do hloubky.
415

O produktu: Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 black hlavice na čištění jazyka 2 ks

50121625

banner

Při péči o dutinu ústní se většina lidí soustředí pouze na zuby a dásně a často zapomíná na jazyk. Přitom právě na jazyku se usazuje množství škodlivých bakterií, které přispívají k tvorbě zubních kazů a vytváří nepříjemný zápach úst. Pomocí hlavice na čištění jazyka od společnosti Philips si zajistíte skutečně čistý a svěží dech a snížíte riziko tvorby zubního kazu.

240 vláken MicroBristles

Náhradní hlavici na čištění jazyka můžete jednoduše nasadit na rukojeť svého kartáčku Sonicare; stačí sundat běžnou kartáčkovou hlavici. Příslušenství je s kartáčkem plně kompatibilní, výměna vám nezabere déle než několik málo sekund. Jedinečný ergonomický tvar se spolehlivě dostane ke všem částem jazyka a zanechá váš dech čistý a svěží. K šetrnému, leč hloubkovému čištění poslouží 240 integrovaných vláken MicroBristles s gumovým povrchem, které jazyk nedráždí a dokážou kopírovat všechny jeho křivky a rýhy. Hlavice zvládne vynaložit až 31 000 vibrací za minutu a zajistí vám okamžité výsledky.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 hlavice v balení
  • snadné nasazování na sonický zubní kartáček
  • přístup ke všem částem jazyka
  • automatické spárování s tělem kartáčku
  • 240 MicroBristles vláken pro hloubkové čištění
  • pro ještě efektnější výsledky používejte se sprejem Philips Sonicare BreathRx


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.