Kosmetika

PIZ BUIN Instant Glow Spray SPF15 150 ml

Značka: PIZ BUIN
  • Instant Glow Spray SPF15 od PIZ BUIN hydratuje, osvěžuje, rozjasňuje pokožku a podtrhuje její přirozený tón. Poskytuje ochranu před UV zářením. Nemastné složení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: PIZ BUIN Instant Glow Spray SPF15 150 ml

50145976

Úvod

Instant Glow Spray SPF15 od PIZ BUIN hydratuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku. Poskytuje ochranu před UV zářením. Předchází předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Olej obsahuje HELIOPLEX™, který chrání pokožku před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Tato technologie aktivně odráží sluneční paprsky a podporuje přirozenou bariéru pleti. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává bez mastného filmu. Zanechává hydratovanou a zklidněnou pokožku. 

Hlavní vlastnosti:

  • chrání před UV zářením
  • rozjasňuje a osvěžuje pleť
  • zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn
  • podtrhuje přirozený tón pleti
  • voděodolné složení

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je sprej voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.