Placentor Krémový peeling 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Krémový peeling čistí pleť do hloubky, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty, aniž by narušil ochrannou kožní bariéru. Exfoliace umožňuje lépe proniknout účinným látkám do pokožky, a tím zvyšuje účinnost následně použité masky/krému. Jojobové perličky jemně odstraňují nečistoty a odumřelé buňky. Kaolin má výborné absorpční schopnosti, odstraňuje nečistoty, remineralizuje a rozjasňuje pleť.

Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Tolerance testována dermatology. Bez parabenů.

Použití: Naneste malé množství krému na obličej, konečky prstů jemně masírujte, poté opláchněte vodou. Používejte jedenkrát až dvakrát týdně.

Tip pro suchou pokožku: smíchejte krémový peeling s odličovacím mlékem, dosáhnete tak ještě jemnějšího složení.

Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Složení: Aqua, Paraffin, Kaolin, Glyceryl stearate**, Stearic acid**, Hydrogenated jojoba oil**, Phenyl trimethicone, Glycerin**, Benzyl alcohol, Parfum, Sodium hydroxide , Dehydroacetic acid, Hexyl cinnamal, Benzyl salicylate,** Origine végétale / Plant origin.

Informace o značce: Placentor Vegetal je jednou ze značek vyvinutých francouzskými laboratořemi Sicobel. První přípravky byly uvedeny na trh ve Francii v roce 1959 a do dnešní doby prošly mnoha inovacemi, aby vyhověly přísným normám a uspokojily potřeby každého typu pleti, včetně té nejcitlivější. Produkty jsou určeny široké veřejnosti prostřednictvím prodeje v lékárnách a estetických centrech. Vysoká účinnost rostlinné placenty byla potvrzena testováním in-vitro i in-vivo. Tolerance testována dermatology. Více na www.placentor.cz

Obsah: 50ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.