Psoricol mast 50 ml

50100542

Kosmetika

Skladem na e-shopu

319 ušetříte 26 Kč

Původní cena 345 Kč, sleva 8%

O produktu

Hlavní složkou masti Psoricol je extrakt z rostliny Yucca shidigera. Tato rostlina roste v těch nejnehostinnějších podmínkách a téměř bez srážek (+ 50°C během dne a -5°C v noci). Díky těmto podmínkám Yucca shidigera syntetizuje a shromažďuje ve svém těle takové látky, které jí umožňují přežít. Jsou to saponiny, flavonoidy a resveratrol. Kosmetická mast Psoricol je jedinečná právě tím, že obsahuje speciálně vyizolované terpénové saponiny z extraktu rostliny Yucca shidigera. Díky nim hydratuje a zklidňuje pokožku.

Psoricol je obohacený o další látky nápomocné při ošetřování kůže postihnuté psoriázou. Lidé trpící psoriázou vědí, že problematická místa je nutné udržovat stále mastná a také, že je to běh na dlouhou trať. Třeba vzít v úvahu i rozsah a závažnost tohoto problému. Je možné, že pocit úlevy se dostaví až po delším čase. Proto doporučujeme problematická místa natírat i několikrát denně. Mějte na paměti, že Psoricol nenahrazuje lékařem předepsané léky.

Složení:

Aqua, Petrolatum, Olea Europea Oil, Glycerin, Yucca Shidigera Extract, Thymol, Urea, Taurin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Parfum, Hexyl Cinnamal

Jak se Psoricol mast používá:

Naneste tenkou vrstvu na postižená místa několikrát denně.

Parametry
Forma Mast
EAN 8588002203152