Vivienne Talsmat Rejuva Detox Berry 454 g

Doplněk stravy

Rejuva Detox Berry je směs plná bílkovin, sacharidů, vlákniny, esenciálních mastných kyselin, fytonutrientů, rostlinných sterolů, vitamínů, minerálů a je velmi bohatým zdrojem antioxidantů. To vše je zkombinováno do lahodné směsi superpotravin na bázi rostlinných bílkovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101016

Rejuva Detox obsahuje konopné bílkoviny, spirulinu, chlorellu, ječnou trávu, pšeničnou trávu, macu, fialovou kukuřici, plody acai, camu camu, gokshura, jilm plavý, inulín, stévii a směs mrazem sušené bobulovité plody (fialové fíky, brusinky, jahody, maliny, černý rybíz a borůvky).

Několik benefitů superpotravin v Rejuva Detox:

  • Kořínek maca obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších rostlinných složek. Maca vám dodá větší odolnost, vytrvalost a psychickou koncentraci.
  • Spirulina je bohatý zdroj betakarotenu a obsahuje celé spektrum různých karotenoidů. Je ideální anti-aging potravinou, má koncentrovanou nutriční hodnotu, je lehce stravitelná a plná antioxidantů.
  • Pšeničná tráva je velmi bohatá na vitamin A, vitamin C, kalcium, železo, hořčík, draslík, sodík, síru, zinek a bílkoviny.
  • Acai Berry obsahuje 10-krát více antioxidantů než hroznové víno. Je přirozeně bohatá na omega kyseliny, aminokyseliny, antioxidanty, bílkoviny a vitaminy A, B1 a E.
  • Bobulovité plody sušené mrazem si uchovají svoji výživnou hodnotu.

Rejuva Detox neobsahuje žádné živočišné ani mléčné produkty, vejce, výplně, lepek, sóju, sladidla, pšenici nebo kvasinky. Dále neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a geneticky modifikované produkty. Pochází z organické produkce bez herbicidů a pesticidů.

Složení:

Konopné bílkoviny, spirulina, chlorella, ječná tráva, pšeničná tráva, maca, fialová kukuřice, plody acai, suma, camu camu, gokshura, jilm plavý, inulín, stévie a směs mrazem sušených plodů (fialové fíky, brusinky, jahody, maliny, černý rybíz a borůvky). Nutriční složení (typické hodnoty na 100g): 413 kcal, bílkoviny 36,4g Sacharidy 30g z toho cukry 3,9g. Tuky 9,9g z toho nasycené tuky 1,0g. Vláknina 17,1g. Sodík 0,012g.

Jak se Rejuva Detox Berry užívá:

1 odměrku dobře rozmixujte s oblíbeným mlékem nebo smoothie či kaší.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.