Vivienne Talsmat Rejuva Detox Vanilla 454 g

Doplněk stravy

Rejuva Detox Vanilla je směs plná bílkovin, sacharidů, vlákniny, esenciálních mastných kyselin, fytonutrientů, rostlinných sterolů, vitamínů, minerálů a je velmi bohatým zdrojem antioxidantů. To vše je zkombinováno do lahodné směsi superpotravin na bázi rostlinných bílkovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101014

Rejuva Detox obsahuje konopné bílkoviny, spirulinu, chlorellu, ječnou trávu, pšeničnou trávu, macu, fialovou kukuřici, plody acai, camu camu, gokshuru, jilm plavý, inulín, stévii a vanilku.

Několik benefitů superpotravin v Rejuva Detox:

  • Kořínek maca obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších rostlinných složek. Maca vám dodá větší odolnost, vytrvalost a psychickou koncentraci.
  • Spirulina je bohatý zdroj betakarotenu a obsahuje celé spektrum různých karotenoidů. Je ideální anti-aging potravinou, má koncentrovanou nutriční hodnotu, je lehce stravitelná a plná antioxidantů.
  • Pšeničná tráva je velmi bohatá na vitamin A, vitamin C, kalcium, železo, hořčík, draslík, sodík, síru, zinek a bílkoviny.
  • Acai Berry obsahuje 10-krát více antioxidantů než hroznové víno. Je přirozeně bohatá na omega kyseliny, aminokyseliny, antioxidanty, bílkoviny a vitaminy A, B1 a E.
  • Surová vanilka obsahuje vitamíny skupiny B-komplex jako riboflavin a vitamín B6.

Rejuva Detox neobsahuje žádné živočišné ani mléčné produkty, vejce, výplně, lepek, sóju, sladidla, pšenici nebo kvasinky. Dále neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a geneticky modifikované produkty. Pochází z organické produkce bez herbicidů a pesticidů.

Složení:

Konopné bílkoviny, spirulina, chlorella, ječná tráva, pšeničná tráva, maca, fialová kukuřice, plody acai, suma, camu camu, gokshura, jilm plavý, inulín, stévie a surová vanilka. Nutriční složení (typické hodnoty na 100g): 413 kcal, bílkoviny 36,4g Sacharidy 30g z toho cukry 3,9g. Tuky 9,9g z toho nasycené tuky 1,0g. Vláknina 17,1g. Sodík 0,012g.

Jak se Rejuva Detox Vanilla užívá:

1 odměrku dobře rozmixujte s oblíbeným mlékem nebo smoothie či kaší.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.