Revital Posílení imunity horký nápoj 15 sáčků

Doplněk stravy

Značka: REVITAL
Revital Posílení imunity horký nápoj obsahuje přírodní extrakty z echinacey, aceroly, šípku a přírodně vázaného vitaminu C. Skvělá příchuť pomeranče.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105223

Revital Posílení imunity je doplněk stravy se sladidly ve formě práškové směsi určené k přípravě horkého nápoje vhodného pro posílení imunity a normální funkci dýchacího systému. S lahodnou příchutí pomeranče.

Přípravek obsahuje extrakt z Echinacey, jejíž účinek je podpořen přírodně vázaným vitaminem C z extraktů z Aceroly (divoké třešně) a ze šípku.

  • Echinacea má příznivý vliv na dýchací systém a imunitu.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, napomáhá normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti. Chrání před oxidativním stresem, napomáhá normální energetickému metabolismu. Přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí a ke zvýšení vstřebávání železa.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají jeden sáček denně. Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml horké (ne vroucí) vody.

Složení:

Echinacea (extrakt z nati 4:1 - 125 mg) 500 mg, acerola (extrakt z plodů 20:1 - 25 mg) 500 mg, extrakt ze šípku (10 % vitaminu C) 475 mg a vláknina - inulin 120 mg v 1 sáčku.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy a osoby s autoimunitním onemocněním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.  Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.