Revolution Skincare Retinol oční krém 15 ml

Kosmetika

Krém na oční okolí Revolution Skincare Retinol redukuje jemné vrásky a linky a vyrovnává tón pleti. Zklidňuje oblast pod očima a snižuje otoky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
429

O produktu

50131884

S prvními známkami stárnutí pleti vyzkoušejte řadu Revolution Skincare Retinol! Oční krém je odborně formulován tak, aby pomáhal redukovat vzhled jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu a textury pleti. Tento výživný krém pomáhá zklidnit oblast pod očima. Kofein redukuje otoky a extrakt ze zeleného čaje obsahuje silné antioxidanty, které pomáhají vyživovat pokožku.

Výsledek:

  • oční okolí je svěží a vyživené
  • jemné linky a vrásky jsou redukované
  • otoky a váčky pod očima jsou eliminované

Použití

Pro dosažení nejlepších výsledků naneste pod oči s pomocí přesného aplikátoru a jemně promažte směrem ven podél orbitální kosti, aniž by se pokožka natahovala.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné ženy. Zamezte přímému kontaktu s očima. Dojde-li ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Pokud dojde k podráždění, prestaňte jej používat. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení, podle potřeby používejte opalovací krém. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem a teplotou nad 25 stupňů. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení, podle potřeby používejte opalovací krém.  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.