Revolution Skincare Retinol sérum 30 ml

Kosmetika

Sérum Revolutioon Skincare Retinol pomáhá redukovat vzhled jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu a textury pleti. Pleť vyživuje a zklidňuje.
Skladem na e-shopu
279

O produktu

50131886

S prvními známkami stárnutí pleti vyzkoušejte řadu Revolution Skincare Retinol! Sérum je odborně formulováno tak, aby pomohlo omezit výskyt jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu pleti a její textury. Tato hedvábná a lehká směs olejů, složená z pečlivě vybraných přísad, pomáhá vyhladit tón a strukturu pleti. Retinol pomáhá snižovat jemné linie, vrásky, nerovnoměrný tón a strukturu pleti a omezuje přetížení a tvorbu skvrn. Hroznový olej se do pokožky snadno vstřebává a zanechává ji jemnější a hedvábnou, aniž by byla mastná. Olej ze sladkých mandlí je bohatý na vitamíny A, B1, B2, B6 a E a má lehkou nemastnou texturu. Dopřejte si péči tímto příjemným olejovým sérem a získejte mladistvější, hebkou a svěží pleť!

Výsledek:

  • jemné linie a vrásky jsou redukovány
  • tón a textura pleti je sjednocená
  • pleť je vyživená
  • pokožka je hebká a svěží
  • příjemná nemastná textura

Použití

Toto lehké hedvábné sérum obsahuje koncentrovanou směs olejů. Používá se večer po čištění a toneru. Naneste na obličej a krk množství velikosti hrášku.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné ženy. Zamezte přímému kontaktu s očima. Dojde-li ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Pokud dojde k podráždění, prestaňte jej používat. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem a teplotou nad 25 stupňů. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení, podle potřeby používejte opalovací krém.  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.