Sanct Bernhard Chia olej 100 ml

Potraviny a nápoje

Sanct Bernhard Chia olej je za studena lisovaný olej z šalvěje hispánské a díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin má mnohostranné využití.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100817

Sanct Bernhard Chia olej si díky šetrnému zpracování za studena v RAW kvalitě uchovává vysoký obsah  omega-3 a omega- 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů a dalších živin, které se nacházejí v chia semíncích. Poměr nenasycených mastných kyselin je podobný jako ve vyhlášeném rybím oleji, přitom chuť chia oleje je příjemně oříšková.

Chia olej se získává lisováním z čerstvých semen šalvěje hispánské. Už staří Aztékové přikládali semenům z této rostliny velký význam a těžili z jejich výživových předností. Chia olej je vhodný pro sportovce, manuálně pracující a pro každého, kdo potřebuje dodat energii.

Použití:

Sanct Bernhard Chia olej je vhodný do salátů, dipů a jiných pokrmů studené kuchyně.

Chia olej využijete i při zkrášlování svého zevnějšku. Můžete ho používat místo krémů na ruce a celé tělo, jako zábal na suché a lámavé vlasy eliminuje jejich třepení a zacelí vlasová vlákna, posílí vaše nehty a ošetří bolavé záděry kolem nich. Po masáži zanechá vaši pokožku prokrvenou, osvěženou a krásně hebkou.

Složení:

100% Chia olej

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.