Sanct Bernhard Olej z tresčích jater 200 kapslí

Doplněk stravy

Sanct Bernhard Olej z tresčích jater je výživový doplněk, který nám poskytuje všechny výhody rybího tuku a to bez jeho typické nepříjemné chuti.
Skladem na e-shopu
255

Cena za 100 kusů: 128 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50101884

Olej z tresčích jater Sanct Bernhard je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin. Jeho hlavním přínosem je obsah cenných polynenasycených kyselin. Bylo prokázáno, že nahrazení nasycených tuků ve stravě nenasycenými tuky snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční.

Olej z tresčích jater obsahuje důležité vitaminy A a D.

Vitamin A hraje důležitou roli k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, přispívá k zachování normálního stavu zraku a podporuje normální funkci imunitního systému.

Vitamin D napomáhá udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá k normální činnosti svalů. Napomáhá vstřebávání a využití vápníku a fosforu v kostních tkáních.

Z minulosti máme rybí olej spojen s nepříjemnou chutí. Díky zpracování do uzavřených kapslí ve svých ústech rozhodně neucítíte nepříjemnou chuť ani zápach.

Jak se Sanct Bernhard Olej z tresčích jater užívá:

3 x denně 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení:

Olej z tresčích jater (73 %), želatina, glycerol zvlhčovadlo.

Nutriční hodnoty ve jedné kapsli:

Olej z tresčích jater 500 mg, z toho tuk 500 mg, z toho nasycené mastné kyseliny 85 mg, nenasycené mastné kyseliny 415 mg, z toho jsou mononenasycené mastné kyseliny 266 mg, polynenasycené mastné kyseliny 149 mg, vitamin A 150 – 200 μg, vitamin D3 1,15 –1,40 μg.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy ani nenahrazuje zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.