SENCOR SBU 7790NP super mixér

Elektronika

Značka: SENCOR
Sekejte, krájejte, mixujte, drťte led. Multifunkční mixér od Sencoru si poradí se vším, co před něj postavíte. Vyberte si z pěti programů a suroviny vložte do velké 2l nádobky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50102054

Neplýtvejte v kuchyni místech. Pořiďte si multifunkční mixér od společnosti Sencor, s nímž připravíte šťávy, omáčky, zeleninové směsi, mleté ořechy, led a mnoho dalšího. Nejen, že vám zařízení nebude v kuchyni zabírat mnoho prostoru, ale i při samotné práci a následné údržbě nebudete muset trávit celé odpoledne pouze úklidem. Srdcem zařízení je výkonný 1 800W motor, který se postará o stabilně vysoký výkon, dokud nebudou výsledky takové, jaké si představujete.

Pět programů

Vyberte si z nabídky pěti přednastavených programů podle toho, jaké suroviny chcete mixovat, Milkshake je vhodný pro výrobu mléčných nápojů a zmrzliny. Flour zaručí kvalitní promíchání moučných směsí a drcení ořechů. Se Smoothie vytvoříte koktejly, které dodají tělu potřebné vitamíny a minerály. Fruit Juice je výbornou volbou k přípravě čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. A v neposlední řadě je zde Pulse, univerzální režim pro mixování a drcení ledu.

Kvalitní ostří

Ať už dovnitř 2l mixovací nádobky vložíte jakékoliv suroviny, máte jistotu, že dojde k jejich důkladnému rozmixování a promíchání. Postará se o to šest vysoce kvalitních nožů z nerezové oceli a titanovou vrstvou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.