Shengmaiyin doplněk stravy 生脉饮 100ml

Shengmaiyin doplněk stravy 生脉饮 100ml

50096502
Doplněk stravy Více o legislativě
299 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Shengmaiyin doplněk stravy   生脉

Interní skupina: podpora funkce jater

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- pazvonek chloupkatý – kořen;

- sedoulek japonský - kořen;

- klanopraška  čínská - plod: adaptogen – stres; adaptogen; antioxidant; normální trávení a funkce jater, pročištění; normální funkce dýchacího systému, tonikum -podpora mentální pohody.

Přídatné látky:  etylparaben, cukr

Čisté množství potraviny: 100ml/balení

Dávkování: doporučená denní dávka je: 10 ml (1 lahvička) 3x denně

Specifikace balení: 10ml/lahvička, 10 lahviček/balení

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Zadržuje Čchi QI XU a jin, stahuje unikající čchi plic, chuti kyselé a sladké, povahy zahřívající. Vstupuje do meridiánů srdce, ledvin, plic, játry a sleziny. Uklidňuje ducha SHEN, zklidňuje a doplňuje čchi srdce. Posiluje plíce a zabraňuje unikání energie čchi ze srdce – řeší duševní vyčerpání a psychické problémy. Byliny posilují střední ohniště a posilují čchi sleziny – řeší nechutenství, únavu, těžké končetiny, průjem, zvracení.

Popis: Kombinace tří zásadních tradičních bylin se v tradiční čínské medicíně používá už od 13. století k obnovení životní energie (qi).

Použití: Může pomoci pocitu mentální pohody, normální funkci dýchacího systému, normálnímu trávení a funkci jater, pročištění. Působí jako antioxidant a adaptogen, může příznivě ovlivňovat zvládání stresových situací.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Pro koho Dospělý EAN 6938706201732

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.