Dentální hygiena

Silver care Dětský zubní kartáček 2 - 6 let měkký 1 ks

  • Dětský zubní kartáček Silver care pro děti od dvou do šesti let patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou.
109

O produktu: Silver care Dětský zubní kartáček 2 - 6 let měkký 1 ks

50092369

Úvod

První dětské (mléčné) zoubky si zaslouží tu nejlepší péči! Začínají se prořezávat kolem 6. měsíce a péče o ně je od počátku nesmírně důležitá ať už z pohledu vývoje trvalých zubů, tak jako součást vytvoření zdravého návyku. Dětský zubní kartáček Silver care patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou se stříbrem na povrchu. Má speciální tvar rukojeti, která dokonale padne do malé dětské ruky, a přizpůsobená velikost kartáčku umožní dětem snadnou manipulaci v dutině ústní.

Snadná manipulace s kartáčkem pomůže dětem v začátcích samostatného čištění zoubků

Zubní kartáček SilverCare soft má kompaktní hlavu, která usnadňuje přístup k premolárům, což jsou zuby na čtvrtém a pátém místě v dutině ústní. Tyto mléčné zuby dětem vyrostou do 2 let věku a nové je nahradí až kolem 10. roku. Střední štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní nebo poškození zubů. Jemně zakřivená rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila vaše dítě kartáček správně držet a používat. Ke zpříjemnění čištění pro děti má kartáček barevné štětiny i rukojeť.

Hlavní vlastnosti:

  • zubní kartáček s antibakteriálním povrchem
  • pro děti od 2 do 6 let
  • ergonomická rukojeť
  • zakulacené štětiny
  • přitažlivý design

Použití

Zpočátku se předpokládá každodenní účast rodičů při čištění zubů. Nejdříve je potřeba dětem čištění názorně předvést, potom je dobré nechat děti zoubky čistit samostatně a poté zuby ještě důkladně dočistit tak, aby na nich nezůstaly zbytky jídel ani zubní plak. Dočišťujte dětem zoubky minimálně do 6 let věku. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.