SODASTREAM Koncentrát příchuť Energy 500 ml

Potraviny a nápoje

Značka: SODASTREAM
Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Energy má víčko s odměrkou pro doporučené ředění a snížený obsah cukru.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

Cena za 100 ml: 250 Kč

O produktu

50126537

Vyzkoušejte energetický nápoj s kofeinem a vitamíny C, B3, B6, B2, B9, B8, B12 pro aktivní životní styl. Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Energy má víčko s odměrkou pro doporučené ředění a snížený obsah cukru. Připravíte s ní minimálně 12 litrů chutného perlivého nápoje. 

Hlavní vlastnosti:

  • příchuť do perlivé vody SODASTREAM
  • energetický nápoj s kofeinem a vitamíny
  • pro přípravu minimálně 12 litrů nápoje

Složení

Cukr, voda, fruktóza, dextróza, kyselina(citronová), aroma, regulátor kyselosti (citro-nany sodné), sladidla(acesulfam K, kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli), antioxidant (kyselina L-askor-bová), kofein (0,27 %), barvivo (amoniak – sulfitový karamel), vitaminy (nikotinamid, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin), konzervant (sorban draselný). Neobsahuje alergeny.

Použití

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SODASTREAM). Lahev zavřete a jemně promíchejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.