SODASTREAM Lahev Fuse TriPack 1 l 3 ks Black & White

Ostatní

Značka: SODASTREAM
3 vysoce odolné plastové láhve SODASTREAM Fuse vyrobené z bezpečného plastu, bez BPA, odolávají zvýšeným tlakům, objem 1 litr.
Skladem na e-shopu
455

O produktu

50126526

Atraktivní černobílé lahve Fuse s moderními vzory potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Nový elegantní tvar lahve navrhl světový designer Yves Béhar. Lahve jsou určeny výhradně pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM. Jsou vysoce odolné, vyrobené z bezpečného plastu bez BPA o objemu 1 litr. Lze je použít s modely výrobníku SODASTREAM: Source, Play, Spirit a Power.

Hlavní vlastnosti:

  • designové plastové láhve pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM
  • objem 1 litr
  • bezpečný materiál bez BPA
  • tlakuvzdorné
  • opakovaně použitelné

Upozornění

Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C. Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody. Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi. Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.