Kosmetika

Pomáhá v boji proti nahromaděným tukovým zásobám a podporuje eliminaci nadbytečných tekutin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50044752

Ošetřující přípravek Zeštíhlující Intenzivní Noční je zejména vhodný pro ženy s tzv. gynoidním typem postavy, což znamená, že se jim tukové vrstvy nejvíce hromadí v oblasti boků a stehen. Při vývoji jeho účinků bylo využito přirozené vlastnosti pokožky, jež je během noci citlivější než je tomu ve dne. Zatímco spíme, tkáně se více prokrvují, což má za následek zvýšení tělesné teploty, díky níž veškeré metabolické procesy a reakce probíhají v těle rychleji. Tento mechanismus navíc podpořený termálním efektem (navození pocitu tepla), zvyšuje účinnost aktivních složek obsažených v přípravku. K remodelaci těla tak dochází během doby spánku. 

Aktivní látky jsou obsaženy v unikátní složce s názvem Bioultraslim-complexTM, která je založena na následujících přírodních látkách se specifickými účinky:

  • mořské soli: jsou bohaté na minerály a mají přirozené drenážní účinky, což znamená, že napomáhají odvádět z těla nadbytečné tekutiny;
  • směs hnědých mořských řas: tento mořský koncentrát bohatý na jód, stopové prvky a vitamíny eliminuje usazeniny kožních tuků, zlepšuje krevní mikrocirkulaci a tím celkově napomáhá k odbourávání tuků;
  • bambucké máslo Karité: výtažek z ořechu Karité je bohatý na esenciální mastné kyseliny a na ošetřovanou pokožku má ochranné, zklidňující a hydratační účinky;
  • bílý jíl z Amazonie: tento jíl je velmi ceněný původním obyvatelstvem Amazonie, kteří jej hojně využívají při léčbě kožních onemocnění a k ošetření pokožky po bodnutí hmyzem. V ošetřujícím přípravku Zeštíhlující Intenzivní Noční má jíl především za úkol zachytit toxiny nahromaděné v pokožce a vyloučit je v okamžiku, kdy přípravek z pokožky opláchneme. Zároveň také vytváří na povrchu pokožky ochranný „film“, který funguje jako „neprodyšný zábal“, jenž zvyšuje účinnost aktivních látek a udržuje ji dostatečně hydratovanou po celou noc.

Klinické studie a laboratorní testy prokázaly , že pravidelné používání přípravku po dobu čtyř týdnů umožňuje zeštíhlení oblasti boků a stehen až o 42 %, přičemž viditelné vytvarování postavy bylo zřejmé již po prvních dvou týdnech pravidelného používání.

Použití:
Aplikujte každý večer nejméně po dobu 2 týdnů větší množství krému na postižené partie a masírujte krouživými pohyby do vstřebání. Pro dosažení efektu se doporučuje užívat nejméně po dobu 4 týdnů. Zeštíhlení=kosmetické tvarování, nikoliv ztrátu hmotnosti.

Upozornění:
Chraňte oči, přípravek se nesmí dostat do kontaktu s poraněnou či jinak poškozenou či podrážděnou kůží.

Balení:
450 ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu