SPLAT Junior Zubní kartáček se stříbrem 4+ 1 ks

Dentální hygiena

Značka: SPLAT
Dětský zubní kartáček s jemnými antibakteriálními vlákny s ionty stříbra optimálně odstraňuje zubní plak bez poškození zubní skloviny. Pro děti od 4 let.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značek Splat, Biomed a Innova v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na BIOMED Charcoal s černým uhlím zubní pastu 100 g. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
99

O produktu

50121294

Zubní kartáček s jemnými antibakteriálními vlákny na citlivé zuby dětí od 4 let. Kartáček účinně odstraňuje zubní plak, a přitom je šetrný dětským dásním. Jemná vlákna nepoškozují citlivou dětskou zubní sklovinu.  Obsažené ionty stříbra brání tvorbě a množení bakterií na vláknech. Pogumovaná rukojeť i hlavice umožňuje bezpečné zacházení a chrání zuby a dásně před případným poškozením. Neobsahuje BA, latex, PVC.

Hlavní vlastnosti:

  • jemná šetrná antibakteriální vlákna
  • šetrný k dětským citlivým dásním
  • pogumovaná rukojeť i hlavice
  • optimální odstranění zubního plaku
  • s ionty stříbra

Použití

Zubním kartáčkem čistěte zuby 2x denně po jídle. Děti mladší 7 let by si měli čistit zuby v přítomnosti dospělých a používat množství zubní pasty ne větší, než je velikost hrášku.  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.