Stop Tick sada k odstraňování klíšťat

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Odstraňte klíště rychle a bezpečně! Stop-Tick je zdravotnický prostředek určený k odstranění klíšťat z těl lidí a zvířat. Obsahuje aerosolový sprej s dávkovacím aplikátorem, který umožňuje rychlé zmrazení a bezpečné odstranění klíšťat. Zmrazením klíštěte je zabráněno vypouštění infekčních slin parazitů. Technologie brání rozdrcení klíštěte, a tím snižuje riziko kontaktu s jeho infekčním obsahem.

Sada obsahuje vše potřebné ke snadnému odstranění klíštěte

  • sprej umožňuje rychlé zmrazení a bezpečné odstranění 40 klíšťat
  • kleště slouží k účinnému odstranění klíštěte – použití kleští snižuje riziko nákazy
  • zkumavka

Bezpečným odstraněním klíštěte pomáháte předcházet chorobám, která klíšťata přenášejí. Patří mezi ně lymská borelióza, klíšťová encefalitida nebo piroplasmóza.

Složení

Sprej k rychlému zmrazení klíštěte: isohexadekan, isopropyl-myristat, 1,1,1,2-tetrafluoroetan.

Použití

Pečlivě umístěte trysku spreje kolem klíštěte. Co nejsilněji stiskněte tlačítko spreje, aby se uvolnila plná dávka přípravku. K vyjmutí zmrazeného klíštěte použijte přiložené kleště. Vyjmuté klíště zlikvidujte nebo vložte do zkumavky a zašlete na vyšetření.

Upozornění

Nepoužívejte u dětí do 3 let. Nepoužívejte na poraněnou kůži. Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku. Zabraňte kontaktu s očima, ústní dutinou, nosem či krkem a intimními oblastmi. Před použitím si vždy přečtěte pokyny k použití, které jsou součástí balení. Vždy používejte přesně podle pokynů k použití.