Suntribe Přírodní opalovací krém se zinkem Obličej&Sport bílý SPF30 15 g

Kosmetika

Značka: SUNTRIBE
Suntribe Přírodní opalovací krém se zinkem Obličej & Sport SPF30 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Je skvělý při letních a zimních sportech. S voděodolným složením.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

O produktu

50137992

Suntribe Přírodní opalovací krém se zinkem Obličej & Sport SPF30 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Krém je voděodolný a můžete jej bez obav používat i při extrémních letních a zimních sportech, jako je např. lyžování nebo surf. Po nanesení zanechává na pleti bílé zbarvení, které indikuje dostatečnou vrstvu na obličeji. Neštípe při kontaktu s očima a je šetrný i k citlivé pokožce.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF30
  • voděodolný
  • přírodní složení


Použití

Dle potřeby. Pomocí prstů naneste viditelnou vrstvu na obličej. Silnější vrstvu použijte na místa, která chcete více chránit, jako nos, uši, rty či krk. Krém vydrží několik hodin bez potřebného opakované nanesení, např. když jdete surfovat nebo lyžovat. Jakmile krém již není jasně viditelný na vaší pokožce, znovu jej naneste. Nejlépe se aplikuje při teplotě nad 20 °C (pokud se nacházíte v mrazivém počasí, nejprve krém zahřejte v kapse či dlaních).

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Vždy používejte ochranné oblečení a pokrývku hlavy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.