Suntribe Přírodní opalovací krém se zinkem Obličej & Sport modrý SPF30 10 g

Kosmetika

Značka: SUNTRIBE
Suntribe přírodní opalovací krém SPF30 se zinkem Obličej&Sport s nádechem modré barvy najde díky své odolnosti proti vodě a potu využití nejen při sportování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50128072

Velmi oblíbený a vysoce ochranný krém s čistě přírodním složením vhodný i pro extrémně citlivou pleť. Suntribe přírodní opalovací krém SPF30 se zinkem Obličej&Sport najde díky své odolnosti proti vodě a potu využití nejen při sportování. Obsahuje minerální UV filtr, kokosový olej, včelí vosk a přírodní barvivo, které zanechává na pokožce jemně modré zbarvení. Opalovací krém švédské společnosti Suntribe, jejíž folozofie je zaměřená na organickou kosmetiku šetrnou k lidem i životnímu prostředí, přichází v praktickém kovovém balení, které se otevírá pouhým stlačením.

Výsledek:

  • poskytuje vysokou sluneční ochranu i při extrémní námaze
  • předností krému je výborná odolnost proti vodě i potu
  • vhodný i pro citlivou pleť

Suntribe Přírodní opalovací krém se zinkem Obličej & Sport modrý SPF30 10 g6


Složení

Kokosový olej, včelí vosk, přírodní minerální filtr (oxid zinečnatý), přírodní barvivo ultramarin.

Použití

Pomocí prstů naneste viditelnou vrstvu na obličej. Silnější vrstvu použijte na místa, která chcete více chránit, jako nos, uši, rty či krk. Krém vydrží během provozování vašeho oblíbeného sportu po mnoho hodin bez potřebného opakované nanesení. Jakmile krém již není jasně na vaší pokožce viditelný, měl by být znovu nanesen. Nejlépe se aplikuje při teplotě nad 20 °C (pokud se nacházíte v mrazivém počasí, nejprve krém zahřejte v kapse či v ruce).

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.